Opona letnia Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/50 R17 98Y
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/50 R17 98Y 225/50 R17 98 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/50 R17 98Y
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus V12 evo2 K120 XL - 225/50R17 98Y - letnia opona 1015327 | 571 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 225/50 ZR17 98Y XL 4PR SBL ) 1015327 | 571 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 (225/50 R17 98Y) 1015689 | 555 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 225/50 ZR17 98Y XL 4PR SBL ) | 578 zł |
Opony letnie 225/50R17 98Y Ventus V12 evo2 K120 Hankook | 463 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/50 R17 98Y
Ceny na Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/50 R17 98Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/50 R17 98Y | od 463 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →