Літня шина Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/50 R17 98Y
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/50 R17 98Y 225/50 R17 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/50 R17 98Y
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus V12 evo2 K120 XL - 225/50R17 98Y - letnia opona 1015327 | 571 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 225/50 ZR17 98Y XL 4PR SBL ) 1015327 | 571 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 (225/50 R17 98Y) 1015689 | 555 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 225/50 ZR17 98Y XL 4PR SBL ) | 578 zł |
Opony letnie 225/50R17 98Y Ventus V12 evo2 K120 Hankook | 463 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/50 R17 98Y
Ціни на Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/50 R17 98Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 225/50 R17 98Y | від 463 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →