Літня шина Hankook Ventus V12 Evo2 K120 245/45 R18 100Y
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 245/45 R18 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus V12 Evo2 K120 245/45 R18 100Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 245/45 ZR18 100Y XL SBL ) 1019376 | 992 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 (245/45 R18 100Y) 1021340 | 786 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( P245/45 ZR18 100Y XL 4PR SBL ) | 801 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 (245/45 R18 100Y) 1019376 | 971 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 245/45 ZR18 100Y XL SBL ) | 1 005 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →