Літня шина Hankook Ventus V12 Evo2 K120 215/50 R17 95W
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 215/50 R17 95W 215/50 R17 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus V12 Evo2 K120 215/50 R17 95W
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 (215/50 R17 95W) 1015324 | 525 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 215/50 ZR17 95W XL SBL ) 1015690 | 528 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 215/50 ZR17 95W XL SBL ) | 534 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 (215/50 R17 95W) 1015690 | 522 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 215/50 ZR17 95W XL 4PR SBL ) 1015324 | 590 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 215/50 ZR17 95W XL 4PR SBL ) | 597 zł |
Модификації Hankook Ventus V12 Evo2 K120 215/50 R17 95W
Ціни на Hankook Ventus V12 Evo2 K120 215/50 R17 95W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 215/50 R17 95W | від 522 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →