Opona letnia Hankook Ventus V12 Evo2 K120 215/50 R17 95W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 215/50 R17 95W 215/50 R17 95 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus V12 Evo2 K120 215/50 R17 95W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 (215/50 R17 95W) 1015324 | 525 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 215/50 ZR17 95W XL SBL ) 1015690 | 528 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 215/50 ZR17 95W XL SBL ) | 534 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 (215/50 R17 95W) 1015690 | 522 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 215/50 ZR17 95W XL 4PR SBL ) 1015324 | 590 zł |
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 ( 215/50 ZR17 95W XL 4PR SBL ) | 597 zł |
Modyfikacje Hankook Ventus V12 Evo2 K120 215/50 R17 95W
Ceny na Hankook Ventus V12 Evo2 K120 215/50 R17 95W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus V12 Evo2 K120 215/50 R17 95W | od 522 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →