Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 103W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 103W 235/55 R17 99 V 235/55 R17 103 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 103W
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 235/55 R17 103W XL 4PR SBL ) 1029208 | 561 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (235/55 R17 103W) 1029208 | 551 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 235/55 R17 103W XL ) | 624 zł |
Opona Hankook 235/55R17 VENTUS PRIME4 K135 103W XL - opony letnie 1029208 | 509 zł |
Opony letnie 235/55R17 103W Ventus Prime4 K135 Hankook 2024 | 499 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 103W
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 103W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 99V | od 497 zł | 8 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 103W | od 499 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →