Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 235/50 R17 96W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 235/50 R17 96W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 235/50 R17 96W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135 (235/50 R17 96W) 1029202 | 631 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 235/50 R17 96W 4PR SBL ) 1029202 | 631 zł |
Opona Hankook 235/50R17 Ventus Prime4 K135 96W - opony letnie 1029202 | 559 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 235/50 R17 96W 4PR SBL ) | 639 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →