Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 225/45 R17 91Y
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 225/45 R17 91Y 225/45 R17 91 Y 225/45 R17 94 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 225/45 R17 91Y
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 225/45 R17 91Y 4PR SBL ) | 423 zł |
Opona Hankook 225/45R17 K135 Ventus Prime4 MFS 91Y - opony letnie 1029198 | 356 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 225/45 R17 91Y 4PR SBL ) 1029198 | 400 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (225/45 R17 91Y) 1029264 | 459 zł |
Opony letnie 225/45R17 91Y Ventus Prime4 K135 Hankook 2023 | 334 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 225/45 R17 91Y
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 225/45 R17 91Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 225/45 R17 91Y | od 334 zł | 13 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 225/45 R17 94W | od 354 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →