Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 225/55 R18 98V
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 225/55 R18 98V
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( P225/55 R18 98V 4PR SBL ) 1022966 | 653 zł |
Hankook Ventus Prime 3X K125A ( 225/55 R18 98V 4PR SBL ) | 626 zł |
Opona Hankook 225/55R18 VENTUS PRIME3 X K125A 98V - opony terenowe 1023161 | 529 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 (225/55 R18 98V) 1022966 | 616 zł |
Opony letnie 225/55R18 98V Ventus Prime3 K125 Hankook | 528 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 225/55 R18 98V
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 225/55 R18 98V | od 518 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →