Bojler Gorenje GT 10 U
Gorenje GT 10 U |
|
Szybkie nagrzewanie. Zbiornik emaliowany. 5 lat gwarancji na zbiornik. Klasa A dla efektywności energetycznej. Ochrona przed mrozem.
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje GT 10 U
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bojler elektryczny GORENJE GT10U 10 l | 600 zł |
Bojler elektryczny GORENJE GT10U 10 l 297415 | 600 zł |
Modyfikacje Gorenje GT 10 U
Ceny na Gorenje GT 10 U |
---|---|---|---|---|
Gorenje GT 5 O | od 439 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 5 U | od 560 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 10 O | od 459 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 10 U | od 600 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 15 O | od 489 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 15 U | od 489 zł | 3 oferty |
Polecamy