Бойлер Gorenje GT 10 U
Gorenje GT 10 U |
|
Швидке нагрівання. Емальований бак. 5 років гарантії на бак. Клас А з енергоефективності. Захист від замерзання.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання щодо бойлерів: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje GT 10 U
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bojler elektryczny GORENJE GT10U 10 l | 600 zł |
Bojler elektryczny GORENJE GT10U 10 l 297415 | 600 zł |
Модификації Gorenje GT 10 U
Ціни на Gorenje GT 10 U |
---|---|---|---|---|
Gorenje GT 5 U | від 560 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 5 O | від 439 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 10 U | від 600 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 10 O | від 459 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 15 U | від 489 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 15 O | від 489 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо