Бойлер Gorenje GT 10 O
Gorenje GT 10 O |
|
Компактний накопичувальний електричний водонагрівач 10-літрової ємності в прямокутному малогабаритному корпусі. Призначений для вертикального настінного монтажу, завдяки невеликій глибині (26,5 см) прекрасно підійде для установки в приміщеннях обмеженій площі. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для задоволення періодично виникаючих потреб в гарячій воді, які виникають, наприклад, на кухні або в масажному/медичному кабінеті.
Оснащений трубчастим електричним нагрівальним елементом класичної занурювальний конструкції. Завдяки його високій потужності (2000 Вт), водонагрівач Gorenje GT 10 O може досить швидко (приблизно за 22 хв) приготувати 10 л гарячої води з температурою до 75 °C. Внутрішній бак пристрою виготовлений з якісної холоднокатаної листової сталі і розрахований на тиск до 9 бар. Його внутрішня поверхня покрита якісною термостійкою емаллю.
Додатковий антикорозійний захист бака виконується електрохімічної системою з протекторним магнієвим анодом. Регулювання максимальної температури нагріву здійснюється з допомогою простого механічного термостата. Важливою перевагою цієї моделі стала посилена пінополіуретанова теплоізоляція середньою товщиною 40 мм. Вона максимально довго зберігає температуру води після відключення нагрівання, що зручно в побуті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GT 10 O
Bojler elektryczny GORENJE GT10O 10 l | 459 zł |
Bojler elektryczny GORENJE GT10O 10 l 297414 | 459 zł |
- Підключення до водопроводу G 1/2
- Кількість змішаної води при 40 °С — 18 літрів
- Робочий тиск — 9 бар
- Середня товщина ізоляції — 40 мм
- Ступінь захисту від вологості — IP 24
- Змінний струм — 8 А
Модификації Gorenje GT 10 O
Ціни на Gorenje GT 10 O |
---|---|---|---|---|
Gorenje GT 5 U | від 560 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 5 O | від 439 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 10 U | від 600 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 10 O | від 459 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 15 U | від 489 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 15 O | від 489 zł | 3 пропозиції |