Бойлер Gorenje GT 15 O
Gorenje GT 15 O |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje GT 15 O
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bojler elektryczny GORENJE GT15O 15 l | 489 zł |
Bojler elektryczny GORENJE GT15O 15 l 297416 | 489 zł |
Додаткові функції і можливості водонагрівача Gorenje GT 15 O:
- Підключення до водопроводу G 1/2
- Кількість змішаної води при 40 °С — 27 літрів
- Робочий тиск — 9 бар
- Середня товщина ізоляції — 30 мм
- Ступінь захисту від вологості — IP 24
- Змінний струм — 8 А
Модификації Gorenje GT 15 O
Ціни на Gorenje GT 15 O |
---|---|---|---|---|
Gorenje GT 5 U | від 560 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 5 O | від 439 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 10 U | від 600 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 10 O | від 459 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 15 U | від 489 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 15 O | від 489 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →