Бойлер Gorenje GT 5 U
Gorenje GT 5 U |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje GT 5 U
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bojler elektryczny GORENJE GT5U 6 l | 560 zł |
Bojler elektryczny GORENJE GT5U 6 l 297406 | 560 zł |
Додаткові функції і можливості водонагрівача Gorenje GT 5 U:
- Підключення до водопроводу G 1/2
- Кількість змішаної води при 40 °С, л: 9
- Робочий тиск, бар: 9
- Середня товщина ізоляції, мм: 40
- Ступінь захисту від вологості — IP 24
- Змінний струм, А: 8
Модификації Gorenje GT 5 U
Ціни на Gorenje GT 5 U |
---|---|---|---|---|
Gorenje GT 5 U | від 560 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 5 O | від 439 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 10 U | від 600 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 10 O | від 459 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 15 U | від 489 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 15 O | від 489 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →