Bojler Gorenje GT 5 U
Gorenje GT 5 U |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje GT 5 U
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bojler elektryczny GORENJE GT5U 6 l | 560 zł |
Bojler elektryczny GORENJE GT5U 6 l 297406 | 560 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości podgrzewacza wody Gorenje GT 5 U:
- Podłączenie wody - G 1/2
- Ilość zmieszanej wody przy 40 °C, l: 9
- Ciśnienie robocze, bar: 9
- Średnia grubość izolacji, mm: 40
- Stopień ochrony przed wilgocią - IP 24
- Prąd przemienny, A: 8
Modyfikacje Gorenje GT 5 U
Ceny na Gorenje GT 5 U |
---|---|---|---|---|
Gorenje GT 5 O | od 439 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 5 U | od 560 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 10 O | od 459 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 10 U | od 600 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 15 O | od 489 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 15 U | od 489 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →