Bojler Gorenje GT 10 O
Gorenje GT 10 O |
|
Kompaktowy elektryczny podgrzewacz wody o pojemności 10 litrów w prostokątnej małej obudowie. Przeznaczony do montażu naściennego w pionie, ze względu na niewielką głębokość (26,5 cm) doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do okresowego zapotrzebowania na ciepłą wodę, który pojawia się na przykład w kuchni lub w gabinecie masażu / gabinecie lekarskim.
Wyposażony w rurowy elektryczny element grzejny o klasycznej konstrukcji zanurzeniowej. Dzięki dużej mocy (2000 W) podgrzewacz wody Gorenje GT 10 O może szybko (w około 22 minuty) przygotować 10 litrów gorącej wody o temperaturze do 75 °C. Zbiornik wewnętrzny urządzenia wykonany jest z wysokiej jakości blachy stalowej walcowanej na zimno i jest przystosowany do ciśnień do 9 bar.
Jego wewnętrzna powierzchnia pokryta jest wysokiej jakości emalią żaroodporną. Dodatkową ochronę antykorozyjną zbiornika zapewnia system elektrochemiczny z ochronną anodą magnezową. Maksymalna temperatura ogrzewania jest kontrolowana przez prosty termostat mechaniczny. Ważną zaletą tego modelu jest wzmocniona izolacja z pianki poliuretanowej o średniej grubości 40 mm. Utrzymuje jak najdłużej temperaturę wody po wyłączeniu ogrzewania, co jest wygodne w życiu codziennym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje GT 10 O
Bojler elektryczny GORENJE GT10O 10 l | 459 zł |
Bojler elektryczny GORENJE GT10O 10 l 297414 | 459 zł |
- Podłączenie wody - G 1/2
- Ilość zmieszanej wody o temperaturze 40 °C - 18 litrów
- Ciśnienie robocze - 9 bar
- Średnia grubość izolacji - 40 mm
- Stopień ochrony przed wilgocią - IP 24
- Prąd przemienny - 8 A.
Modyfikacje Gorenje GT 10 O
Ceny na Gorenje GT 10 O |
---|---|---|---|---|
Gorenje GT 5 O | od 439 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 5 U | od 560 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 10 O | od 459 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 10 U | od 600 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 15 O | od 489 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 15 U | od 489 zł | 3 oferty |