Bojler Gorenje GT 15 O
Gorenje GT 15 O |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje GT 15 O
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bojler elektryczny GORENJE GT15O 15 l | 489 zł |
Bojler elektryczny GORENJE GT15O 15 l 297416 | 489 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości podgrzewacza wody Gorenje GT 15 O:
- Podłączenie wody - G 1/2
- Ilość zmieszanej wody o temperaturze 40 °C - 27 litrów
- Ciśnienie robocze - 9 bar
- Średnia grubość izolacji - 30 mm
- Stopień ochrony przed wilgocią - IP 24
- Prąd przemienny - 8 A.
Modyfikacje Gorenje GT 15 O
Ceny na Gorenje GT 15 O |
---|---|---|---|---|
Gorenje GT 5 O | od 439 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 5 U | od 560 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 10 O | od 459 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 10 U | od 600 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 15 O | od 489 zł | 3 oferty | ||
Gorenje GT 15 U | od 489 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →