Бойлер Gorenje GT 10 U
Gorenje GT 10 U |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GT 10 U
Bojler elektryczny GORENJE GT10U 10 l | 600 zł |
Bojler elektryczny GORENJE GT10U 10 l 297415 | 600 zł |
Невеликий бойлер для швидкого нагрівання води
Десятилітровий електричний водонагрівач Gorenje GT 10 U призначений для обслуговування однієї точки водорозбору – крана на кухні або у ванній кімнаті. Завдяки пристойній потужності нагрівального елемента (2000 Вт) та невеликому об'єму бака він дуже швидко готує гарячу воду. Водопровідна вода з температурою 10 °C, надходячи в бойлер, нагрівається до 65 °C за 20 хвилин, а до максимально можливих 75 °C - за 22 хвилини.
Скромно та зі смаком
Дизайн у бойлера дуже скромний та лаконічний. Його корпус має майже правильну прямокутну форму зі злегка скошеними кутами. Але слід зазначити, що прилад досить великий (500х350x265 мм) за мірками даного класу водонагрівачів, тому необхідно переконатися, що під сифоном миття або поруч із ним є достатньо місця для монтажу бойлера. На багатьох фото корпус Gorenje GT 10 U виглядає світло-сірим та матовим, але насправді його поверхня має білий колір із ефектом глянцю. На передній панелі присутні лише логотип виробника, світлодіод, що горить під час нагрівання води, та круглий терморегулятор. За допомогою ручки, що обертається, можна задати необхідну температуру нагріву води в межах від 25 °C до 75 °C. Виробник рекомендує вибирати проміжне значення (позначене буквою Е), що відповідає температурі 55 °С. Інструкція з експлуатації водонагрівача стверджує, що в такому режимі зменшуються витрати електроенергії, втрати тепла та темп утворення нальоту на нагрівальному елементі. Положення регулятора, позначене піктограмою чи зірочкою, чи сніжинкою, служить для перемикання бойлера в режим антизамерзання, при якому нагрівач буде автоматично підтримувати температуру води в баку на рівні приблизно 9 °C.
Економічне та довговічне рішення
Gorenje GT 10 U вважається економічним електричним бойлером, оскільки він належить до класу А з енергоефективності. Завдяки товстому шару пінополіуретану (товщиною до 30 мм на окремих ділянках) між баком і корпусом, прилад добре тримає тепло і, отже, рідше вмикається для підігріву води. Крім економічності, слід зазначити гарний захист від корозії. За це відповідають емалеве покриття на внутрішніх стінках накопичувальної ємності та магнієвий анод усередині неї. Виробник дає 5 років гарантії на баки бойлерів цього сімейства.
- Підключення до водопроводу G 1/2
- Кількість змішаної води при 40 °С — 18 літрів
- Робочий тиск — 9 бар
- Середня товщина ізоляції — 40 мм
- Ступінь захисту від вологості — IP 24
- Змінний струм — 8 А
Модификації Gorenje GT 10 U
Ціни на Gorenje GT 10 U |
---|---|---|---|---|
Gorenje GT 5 U | від 560 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 5 O | від 439 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 10 U | від 600 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 10 O | від 459 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 15 U | від 489 zł | 3 пропозиції | ||
Gorenje GT 15 O | від 489 zł | 3 пропозиції |