Opona całoroczna Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 215/55 R16 97V
Wideo 15Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 215/55 R16 97V 215/55 R16 97 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 215/55 R16 97V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 ( 215/55 R16 97V XL EVR ) 545101 | 659 zł |
Opona Goodyear 215/55R16 Vector 4Seasons Gen-3 XL 97V - opony całoroczne 5 | 665 zł |
Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 (215/55 R16 97V) 545101 | 609 zł |
Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 ( 215/55 R16 97V XL EVR ) | 649 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 215/55 R16 97V
Ceny na Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 215/55 R16 97V |
---|---|---|---|---|
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 215/55 R16 97V | od 609 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →