Pamięć RAM GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb GR2400S464L17S/8G
GOODRAM GR2400S464L17S/8G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb GR2400S464L17S/8G
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram GR2400S464L17S/8G Moduły pamięci 8 GB DDR4 2400 MHz | 83 zł |
GOODRAM DDR4 SODIMM 8GB/2400 CL 17 SBGOD4G08NVR811 | 87 zł |
GOODRAM 8GB [1x8GB 2400MHz DDR4 CL17 SODIMM] RD-DDR4SO-GR-009 | 96 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 8GB 2400MHz DDR4 SODIMM GR2400S464L17S/8G | 108 zł |
Pamięć GOODRAM SODIMM DDR4 8GB 2400MHz 17CL SINGLE | 124 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb GR2400S464L17S/8G | od 79 zł | 21 oferta | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb GR2666S464L19S/8G | od 80 zł | 25 oferty | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb W-LO26S08G | od 108 zł | 6 oferty | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb W-AE26S08G | od 199 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb WAS32S08G | od 199 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR4 SO-DIMM 1x8Gb GR3200S464L22S/8G | od 81 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →