Pamięć RAM GOODRAM DDR5 1x32Gb GR4800D564L40/32G
Zdjęcia 4 |
GOODRAM GR4800D564L40/32G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR5 1x32Gb GR4800D564L40/32G
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć DDR5 32GB/4800 CL40 | 415 zł |
GOODRAM Pamięć DDR5 32GB/4800 CL40 SAGOD503248VR10 | 415 zł |
GOODRAM 32GB [1x32GB 4800MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-GR-002 | 425 zł |
Pamięć RAM GOODRAM GR4800D564L40 32GB 4800MHz | 419 zł |
Pamięć RAM GOODRAM GR4800D564L40 32GB 4800MHz | 419 zł |
pokaż 12 ofert
Polecamy