Pamięć RAM GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1333D364L9/8G
GOODRAM GR1333D364L9/8G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1333D364L9/8G
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram GR1333D364L9/8G Pamięć RAM 8 GB Zielony GR1333D364L98G | 101 zł |
GOODRAM DDR3 8GB/1333 (1*8GB) CL9 SAGODVR3F81 | 70 zł |
GOODRAM 8GB [1x8GB 1333MHz DDR3 CL9 DIMM] RD-DDR3133-GR-010 | 81 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 8GB 1333MHz DDR3 DIMM GR1333D364L9/8G | 70 zł |
Pamięć RAM GOODRAM 8GB 1333MHz DDR3 DIMM GR1333D364L9/8G | 70 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje GOODRAM DDR3 1x8Gb
Ceny na GOODRAM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1333D364L9/8G | od 70 zł | 20 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D364L11/8G | od 68 zł | 21 oferta | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D3V64L11/8G | od 76 zł | 17 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3S48G | od 221 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48G | od 153 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL | od 210 zł | 10 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48GLV | od 106 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →