Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL
GOODRAM W-MEM16E3D88GL |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodram W-MEM16E3D88GLV moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR3L 1600 MHz Kod kor | 295 zł |
GOODRAM - DDR3 - module - 8 GB - DIMM 240-pin - 1600 MHz / PC3-12800 - unb | 329 zł |
GOODRAM Pamięć serwerowa DDR3L 8GB/1600(1* 8) ECC LV VLP | 316 zł |
Pamięć serwerowa GoodRam DDR3L, 8 GB, 1600 MHz, CL11 (W-MEM16E3D88GLV) | 210 zł |
Pamięć RAM 1x 8GB GoodRAM ECC UNBUFFERED DDR3 2Rx8 1600MHz PC3-12800 UDIMM | 296 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації GOODRAM DDR3 1x8Gb
Ціни на GOODRAM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1333D364L9/8G | від 70 zł | 14 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D364L11/8G | від 68 zł | 15 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D3V64L11/8G | від 76 zł | 13 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3S48G | від 221 zł | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48G | від 153 zł | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL | від 210 zł | 9 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48GLV | від 106 zł | 10 пропозицій |
Рекомендуємо