Pamięć RAM GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL
GOODRAM W-MEM16E3D88GL |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram W-MEM16E3D88GLV moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR3L 1600 MHz Kod kor | 295 zł |
GOODRAM - DDR3 - module - 8 GB - DIMM 240-pin - 1600 MHz / PC3-12800 - unb | 329 zł |
GOODRAM Pamięć serwerowa DDR3L 8GB/1600(1* 8) ECC LV VLP | 316 zł |
Pamięć serwerowa GoodRam DDR3L, 8 GB, 1600 MHz, CL11 (W-MEM16E3D88GLV) | 210 zł |
Pamięć RAM 1x 8GB GoodRAM ECC UNBUFFERED DDR3 2Rx8 1600MHz PC3-12800 UDIMM | 296 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje GOODRAM DDR3 1x8Gb
Ceny na GOODRAM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1333D364L9/8G | od 70 zł | 17 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D364L11/8G | od 68 zł | 18 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D3V64L11/8G | od 76 zł | 16 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48G | od 153 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3S48G | od 221 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL | od 210 zł | 9 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48GLV | od 106 zł | 10 oferty |
Polecamy