Pamięć RAM GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D3V64L11/8G
GOODRAM GR1600D3V64L11/8G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D3V64L11/8G
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram GR1600D3V64L11/8G Pamięć RAM 8GB 1600MHz Zielony/Czarny | 97 zł |
GOODRAM - DDR3 - module - 8 GB - DIMM 240-pin - 1600 MHz / PC3-12800 - unb | 110 zł |
GOODRAM DDR3 8GB/1600 CL11 1,35V Low Voltage SAGOD3G08GVR812 | 76 zł |
GOODRAM DDR3 8GB/1600 CL11 1,35V Low Voltage 125607 | 76 zł |
GoodRam DDR3 8GB 1600 CL11 | 80 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje GOODRAM DDR3 1x8Gb
Ceny na GOODRAM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1333D364L9/8G | od 70 zł | 17 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D364L11/8G | od 68 zł | 19 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D3V64L11/8G | od 76 zł | 9 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3S48G | od 221 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48G | od 153 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL | od 216 zł | 8 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48GLV | od 111 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →