Pamięć RAM GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48G
GOODRAM W-MEM1600R3D48G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje GOODRAM DDR3 1x8Gb
Ceny na GOODRAM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1333D364L9/8G | od 70 zł | 14 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D364L11/8G | od 68 zł | 16 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D3V64L11/8G | od 76 zł | 13 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48G | od 153 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3S48G | od 221 zł | 1 oferta | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL | od 216 zł | 8 oferty | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48GLV | od 106 zł | 11 oferty |
Polecamy