Opona zimowa Gislaved Nord Frost 200 245/45 R17 99T
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Gislaved Nord Frost 200 245/45 R17 99T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gislaved 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gislaved.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gislaved Nord Frost 200 245/45 R17 99T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gislaved Nord*Frost 200 (245/45 R17 99T) 0348074 | 764 zł |
Gislaved Nord*Frost 200 ( 245/45 R17 99T XL, przeznaczona do kolcowania ) | 762 zł |
Gislaved Nord*Frost 200 ( 245/45 R17 99T XL, przeznaczona do kolcowania ) | 774 zł |
Wideo recenzje
Polecamy