Płyta główna Gigabyte A520M H
Wideo 13Zdjęcia 6 |
Najtańsza płyta główna typu all-in-one firmy Gigabyte microATX na rok 2020 z gniazdem AMD AM4 i niedrogim chipsetem A520. Obsługuje procesory Ryzen 3000/3000XT (Matisse/Matisse Refresh, 7 nm) i Ryzen 4000 APU (rdzeń Renoir, 7 nm). Nastawiony jest na zastosowanie w ramach uniwersalnych komputerów domowych i biurowych. Ponadto płyta główna Gigabyte A520M H może stać się niezawodną podstawą budżetowego systemu do gier wyposażonego w wysokowydajną dyskretną kartę graficzną z interfejsem PCI-E x16.
Jest pozycjonowany jako model podstawowej kategorii cenowej z rodziny Gigabyte Ultra Durable. Produkty z tej linii wyróżniają się podwyższoną niezawodnością, którą osiągnięto dzięki zastosowaniu wysokiej jakości baz elementarnych (LowRDS MOSFET, wytrzymałe kondensatory polimerowe, ciche dławiki w obudowie, tekstolit o dużej gęstości). Płytka wyposażona jest w 7-fazowy podsystem zasilania Pure Digital oraz dwa gniazda do montażu modułów DDR4 DIMM o wysokiej częstotliwości efektywnej (do 5000 MHz). Maksymalna ilość pamięci RAM może osiągnąć 64 GB, co wystarcza do rozwiązania wszelkich zadań domowych i zawodowych. W przypadku instalacji procesorów hybrydowych ze zintegrowaną grafiką (APU) płyta może pracować bez dyskretnej karty graficznej, sygnał wideo będzie wyprowadzany przez analogowy port D-Sub lub cyfrowe złącza HDMI/DVI-D.
Kup Gigabyte A520M H
Wszystkie ceny 13 →GIGABYTE A520M H P?yta g?ówna - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Mic | 284 zł |
Płyta główna GIGABYTE A520M H | 269 zł |
Gigabyte A520M H PL-AM4-GA-061 | 269 zł |
Płyta główna GIGABYTE A520M H | 269 zł |
Płyta główna GIGABYTE A520M H A520M H (REV. 1.0) | 269 zł |