Zestaw naczyń GERLACH Prime 489363
Zdjęcia 8 |
GERLACH Prime 489363 |
|
Spód z wbudowaną płytą w pełni indukcyjną (technologia Full Induction).
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GERLACH 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GERLACH.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GERLACH Prime 489363
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GERLACH Zestaw garnków GERLACH Prime Czarno-stalowy | 479 zł |
Zestaw garnków GERLACH Prime (6 elementów) | 479 zł |
Gerlach Prime Indukcja Stal szlachetna 6 elementów | 479 zł |
Zestaw garnków GERLACH Prime, 6 elementów | 899 zł |
Gerlach Prime Indukcja Stal szlachetna 6 elementów | 479 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →