Zestaw naczyń GERLACH Brava 998179
Zdjęcia 5 |
GERLACH Brava 998179 |
|
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GERLACH 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GERLACH.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GERLACH Brava 998179
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GERLACH Zestaw GERLACH Brava Srebrny | 279 zł |
Komplet garnków Gerlach 8 el. Brava | 299 zł |
Zestaw garnków GERLACH Brava (8 elementów) | 279 zł |
Gerlach KOMPLET GARNKÓW GERLACH BRAVA 8 ELEMENTÓW | 319 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →