Garnek GERLACH Simple 505148
GERLACH Simple 505148 7 l10 l |
|
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GERLACH 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GERLACH.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GERLACH Simple 505148
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek GERLACH Simple 28 cm | 183 zł |
Garnek GERLACH Simple 28 cm | 180 zł |
Affek Design SIMPLE Garnek z pokrywą 28cm 10L 332M | 240 zł |
Gerlach Simple Indukcja Stal nierdzewna 10l | 180 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje GERLACH Simple 505148
Ceny na GERLACH Simple 505148 |
---|---|---|---|---|
GERLACH Simple 499812 | od 145 zł | 10 oferty | ||
GERLACH Simple 505148 | od 169 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →