Opona zimowa General Snow Grabber Plus 215/60 R17 96H
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
General Snow Grabber Plus 215/60 R17 96H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Snow Grabber Plus 215/60 R17 96H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
General Snow Grabber Plus FR MS - 215/60R17 96H - opona zimowa | 650 zł |
General Snow Grabber Plus ( 215/60 R17 96H EVc ) 04507380000 | 584 zł |
General Snow Grabber Plus (215/60 R17 96H) 04507380000 | 577 zł |
General Snow Grabber Plus ( 215/60 R17 96H EVc ) | 591 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →