Зимова шина General Snow Grabber Plus 215/60 R17 96H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
General Snow Grabber Plus 215/60 R17 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Snow Grabber Plus 215/60 R17 96H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
General Snow Grabber Plus FR MS - 215/60R17 96H - opona zimowa | 649 zł |
General Snow Grabber Plus (215/60 R17 96H) 04507380000 | 577 zł |
General Snow Grabber Plus ( 215/60 R17 96H EVc ) | 591 zł |
General Snow Grabber Plus ( 215/60 R17 96H EVc ) 04507380000 | 584 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →