Opona letnia General Grabber GT Plus 235/55 R17 99H
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
General Grabber GT Plus 235/55 R17 99H 235/55 R17 99 H 235/55 R17 99 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog General 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele General.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup General Grabber GT Plus 235/55 R17 99H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
General Grabber GT Plus (235/55 R17 99H) 04490270000 | 574 zł |
General Grabber GT Plus ( 235/55 R17 99H EVc ) 04490270000 | 613 zł |
General Grabber GT Plus ( 235/55 R17 99H EVc ) | 620 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje General Grabber GT Plus 235/55 R17 99H
Ceny na General Grabber GT Plus 235/55 R17 99H |
---|---|---|---|---|
General Grabber GT Plus 235/55 R17 99H | od 574 zł | 3 oferty | ||
General Grabber GT Plus 235/55 R17 99V | od 519 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →