Opona letnia Bridgestone Turanza T005 235/55 R17 103H
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 235/55 R17 103H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 235/55 R17 103H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE BRIDGESTONE 235/55 R17 103H TURANZA T005 XL 13285 | 696 zł |
Bridgestone Turanza T005 (235/55 R17 103H) 13285 | 722 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 235/55 R17 103H XL ) 13285 | 745 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 235/55 R17 103H XL ) | 783 zł |
Opony letnie 235/55R17 103H Turanza T005 Bridgestone 2023 | 602 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 235/55 R17 103H
Ceny na Bridgestone Turanza T005 235/55 R17 103H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 235/55 R17 99H | od 599 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R17 99W | od 809 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R17 103H | od 602 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →