Zestaw podtynkowy Geberit Kombifix Basic 110.100.00.1
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Geberit Kombifix Basic 110.100.00.1 |
|
Fabryczne ustawienie ilości wody do płukania: 6 i 3 litry. Małe spłukiwanie: 3 – 4 l; duża ilość wody do płukania, zakres ustawień: 4,5 / 6 / 7,5 l. Zbiornik z izolacją kondensatu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Geberit Kombifix Basic 110.100.00.1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Geberit Stelaż podtynkowy do WC Geberit KOMBIFIXBASIC DELTA 110100001 | 769 zł |
Stelaż Geberit Kombifix Basic do miski wiszącej (110.100.00.1) | 672 zł |
Stelaż Podtynkowy Do Wc Geberit Kombifixbasic | 732 zł |
GEBERIT 110.100.00.1 Kombifix Basic UP100 - spłuczka podtynkowa bez stelaż | 723 zł |
Geberit Kombifix Basic Stelaż podtynkowy do WC H108 UP100 Delta 110.100.00 | 722 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →