Dysk twardy Fujitsu SAS S26361-F5728-L160 600 GB S26361-F5728-L160
Fujitsu S26361-F5728-L160 300 GB600 GB S26361-F5728-L160 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujitsu 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujitsu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fujitsu SAS S26361-F5728-L160 600 GB S26361-F5728-L160
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FUJITSU HDD SAS 12 Gb/s 600 GB 10000 rpm 512n hot-plug 889 cm 35 cala Carr | 1 140 zł |
HD SAS 12G 600GB 10K 512n HOT PL 3.5' EP dysk twardy S26361-F5728-L160 | 995 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! fujitsu Dysk twardy 12G 600GB 10k 3,5 cala - PACZKOMAT | 674 zł |
HD SAS 12G 600GB 10K 512n HOT PL 3.5' EP dysk twardy S26361-F5728-L160 | 996 zł |
HD SAS 12G 600GB 10K 512n HOT PL 3.5' EP dysk twardy S26361-F5728-L160 | 997 zł |
Modyfikacje Fujitsu SAS S26361-F5728-L160
Ceny na Fujitsu SAS S26361-F5728-L160 |
---|---|---|---|---|
Fujitsu SAS S26361-F4005-L530 300 GB | od 1 422 zł | 2 oferty | ||
Fujitsu SAS S26361-F5728-L160 600 GB S26361-F5728-L160 | od 674 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →