Dysk twardy HP Midline SAS 870757-B21 600 GB
Wideo 1Zdjęcia 3 |
HP 870757-B21 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP Midline SAS 870757-B21 600 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HPE 600GB 12G 15k rpm HPL SAS SFF (2.5in) Smart Carrier ENT 870757-B21 | 1 348 zł |
Hpe 600gb 2.5´´ Sas 15k Hard Disk Biały,Czarny 2.5´´ 870757-B21 | 1 501 zł |
Hpe 870757-b21 600gb 2.5´´ Hard Disk Posrebrzany 2.5´´ 2M21CD4/870757-B21 | 1 836 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje HP Midline SAS 870757-B21
Ceny na HP Midline SAS 870757-B21 |
---|---|---|---|---|
HP Midline SAS 870753-B21 300 GB | od 930 zł | 5 oferty | ||
HP Midline SAS 870757-B21 600 GB | od 1 348 zł | 3 oferty | ||
HP Midline SAS 870759-B21 900 GB | od 1 502 zł | 6 oferty | ||
HP Midline SAS 507614-B21 1 TB 507614-B21 | od 1 246 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SAS J9F50A 1 TB J9F50A | od 1 232 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SAS 872479-B21 1.2 TB | od 1 185 zł | 4 oferty | ||
HP Midline SAS 872481-B21 1.8 TB | od 1 374 zł | 5 oferty | ||
HP Midline SAS 507616-B21 2 TB 507616-B21 | od 822 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SAS 652757-B21 2 TB 652757-B21 | od 776 zł | 4 oferty | ||
HP Midline SAS 833926-B21 2 TB 833926-B21 | od 1 033 zł | 2 oferty | ||
HP Midline SAS 872485-B21 2 TB 872485-B21 | od 514 zł | 2 oferty | ||
HP Midline SAS 652766-B21 3 TB 652766-B21 | od 1 197 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SAS 693689-B21 4 TB 693689-B21 | od 1 413 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SAS 695510-B21 4 TB 695510-B21 | od 1 070 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SAS 833928-B21 4 TB 833928-B21 | od 770 zł | 2 oferty | ||
HP Midline SAS 872487-B21 4 TB 872487-B21 | od 1 048 zł | 4 oferty | ||
HP Midline SAS 872491-B21 4 TB 872491-B21 | od 989 zł | 2 oferty | ||
HP Midline SAS J9F43A 6 TB J9F43A | od 1 357 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SAS 793703-B21 8 TB 793703-B21 | od 3 878 zł | 1 oferta | ||
HP Midline SAS 819201-B21 8 TB 819201-B21 | od 1 612 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →