Obudowa Fractal Design Meshify C biały (FD-CA-MESH-C-WT-TGC)
Wideo 23Zdjęcia 23 |
Przykładowa obudowa, która dziś dorównuje flagowym platformom wielu producentów. Obudowa jest zawarta w obudowie MidiTower, obsługiwane są następujące rozmiary płyt głównych: ATX, mATX, ITX. Główną cechą obudowy jest jej ekskluzywny wygląd, który kryje w sobie potencjał do zbudowania potężnego i wydajnego komputera. Panel przedni to metalowa siatka z reliefową powierzchnią imitującą wygląd nieoszlifowanego diamentu.
Dodatkowo na górnej i dolnej pokrywie znajduje się duży kanał wentylacyjny. Wszystkie ścieżki wentylacyjne są szczelnie pokryte łatwą do usunięcia ochroną przeciwpyłową. Doskonały przepływ powietrza umożliwia platformie korzystanie z wydajnego sprzętu o wysokiej wydajności. Obudowa Fractal Design Meshify C TG przeznaczona jest do instalacji procesora TOP. Wysokość wieży procesora może osiągnąć rekordowe 170 mm, a 315 mm przeznaczono na dyskretne wideo. Platforma standardowo wyposażona jest w parę markowych wentylatorów Dynamic X2 GP-12 z wirnikiem 120 mm, ale po zakupie obudowy łączną liczbę wentylatorów można zwiększyć do siedmiu. Chłodzenie powietrzem można uzupełnić lub zastąpić chłodnicami z ciekłym radiatorem. Szkło hartowane o dobrym odcieniu jest używane jako ścianka widokowa.
Kup Fractal Design Meshify C biały
Fractal Design Meshify C TG - White - Obudowa komputerowa - Miditower - Bi | 448 zł |
Fractal Design Meshify C Biała Tempered Glass OB-FRD-0038 | 519 zł |
Obudowa Fractal Design Meshify C Gaming Okno Atx | 587 zł |
Obudowa Fractal Design Meshify C Gaming Okno Atx | 591 zł |
Modyfikacje Fractal Design Meshify C
Ceny na Fractal Design Meshify C |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Meshify C biały | od 448 zł | 5 oferty | ||
Fractal Design Meshify C czarny | od 498 zł | 5 oferty |