Suszarka Fox Smart
Zdjęcia 7 |
Fox Smart |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fox Smart
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FOX DRYER SMART RED 2100W 5904993460122 | 238 zł |
FOX Suszarka do włosów SMART RED 2100 W Czerwona | 238 zł |
Mocna Suszarka Do Włosów Jonizacja Kompaktowa Fox Smart Red 2100W | 200 zł |
Fox Fox Smart Red suszarka do włosów z systemem jonizacji czerwona | 238 zł |
Suszarka do włosów FOX Smart | 200 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →