Фен Fox Smart
Фото 7 |
Fox Smart |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fox Smart
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FOX DRYER SMART RED 2100W 5904993460122 | 238 zł |
FOX Suszarka do włosów SMART RED 2100 W Czerwona | 238 zł |
Mocna Suszarka Do Włosów Jonizacja Kompaktowa Fox Smart Red 2100W | 200 zł |
Fox Fox Smart Red suszarka do włosów z systemem jonizacji czerwona | 238 zł |
Suszarka do włosów FOX Smart | 200 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →