Prostownica Fox Chillout
Zdjęcia 12 |
Fox Chillout |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fox Chillout
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Prostownica Fox Prostownica do włosów FOX Chillout Profesjonalna | 210 zł |
PROFESJONALNA TYTANOWA PROSTOWNICA FOX CHILLOUT | 181 zł |
Prostownica do włosów FOX Styler Chillout | 209 zł |
Prostownica Fox Chillout - płytki tytanowe, sterowanie temperatury | 210 zł |
Fox Chillout Prostownica do włosów | 231 zł |
Fox Chillout, prostownica do włosów | 213 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →