Kolumny głośnikowe Focal JMLab Aria CC 900
Focal JMLab Aria CC 900 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Focal JMLab 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Focal JMLab.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Focal JMLab Aria CC 900
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumna głośnikowa centralna ARIA CC 900 HGL, Kolor: Prime Walnut | 2 999 zł |
Głośnik centralny Focal ARIA CC 900 | 2 799 zł |
Focal ARIA CC 900 - Kolumna centralna | 2 899 zł |
Głośnik centralny Focal ARIA CC 900 HGL Kolor: Orzech | 2 999 zł |
Głośnik centralny Focal ARIA CC 900 HGL Kolor: Czarny | 2 999 zł |
Focal ARIA CC 900 HGL Walnut - Kolumna centralna | 3 399 zł |
Focal ARIA CC 900 HGL - Kolumna centralna | 3 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →