Kolumny głośnikowe Focal JMLab Alpha 80
Focal JMLab Alpha 80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Focal JMLab 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Focal JMLab.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Focal JMLab Alpha 80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Focal Focal Alpha 80 Evo Grey 10009612 | 1 879 zł |
Focal Alpha 80 Evo Aktywny monitor studyjny 10009612 | 1 786 zł |
'FOCAL ALPHA 80 EVO MONITOR STUDYJNY FOCAL L2350016' | 1 899 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych Focal JMLab Alpha 80:
- Automatyczne wyłączanie
- Regulacja czułości wejścia (0, +6 dB)
- Regulacja poziomu basów (± 6dB)
- Regulacja poziomu tonów wysokich (± 3 dB)
- Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego - 109 dB
PolecamyPorównaj w tabeli →