Акустична система Focal JMLab Shape 65
Відео 1Фото 6 |
Focal JMLab Shape 65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Shape 65
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Focal Shape 65 Studio Monitor (singiel) 10004455 | 2 938 zł |
Aktywny Monitor Studyjny Focal SHAPE 65 | 2 699 zł |
Focal Focal Shape 65 Dark Brown 10004455 | 2 919 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Focal JMLab Shape 65:
- Регулювання НЧ, СЧ, ВЧ
- Максимальний рівень звукового тиску — 109 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →