Акустична система Neumann KH 80
Відео 17Фото 9 |
Neumann KH 80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Neumann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Neumann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Neumann KH 80
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Neumann KH 80 DSP Studio monitorowanie 506834 | 2 064 zł |
Neumann Neumann KH 80 DSP Black 506834 | 2 539 zł |
Neumann KH 80 DSP Studio Monitor biały 506837 | 2 566 zł |
Neumann KH 80 DSP Studio monitorowanie 506836 | 2 165 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Neumann KH 80:
- Регулювання рівня
РекомендуємоПорівняти в таблиці →