Kolumny głośnikowe Neumann KH 80
Wideo 17Zdjęcia 9 |
Neumann KH 80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Neumann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Neumann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Neumann KH 80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neumann KH 80 DSP Studio monitorowanie 506834 | 2 064 zł |
Neumann Neumann KH 80 DSP Black 506834 | 2 539 zł |
Neumann KH 80 DSP Studio Monitor biały 506837 | 2 566 zł |
Neumann KH 80 DSP Studio monitorowanie 506836 | 2 165 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych Neumann KH 80:
- Regulacja poziomu
PolecamyPorównaj w tabeli →