Акустична система Focal JMLab Alpha 80
Focal JMLab Alpha 80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Alpha 80
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Focal Alpha 80 Evo Aktywny monitor studyjny 10009612 | 1 786 zł |
Focal Focal Alpha 80 Evo Grey 10009612 | 1 879 zł |
'FOCAL ALPHA 80 EVO MONITOR STUDYJNY FOCAL L2350016' | 1 899 zł |
Додаткові функції і можливості акустичної системи Focal JMLab Alpha 80:
- Автоматичне відключення
- Регулювання чутливості вхідного сигналу (0, +6 дБ)
- Регулювання рівня низьких частот (±6 дБ)
- Регулювання рівня високих частот (±3 дБ)
- Максимальний рівень звукового тиску — 109 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →