Kolumny głośnikowe Focal JMLab Shape 50
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Focal JMLab Shape 50 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Focal JMLab 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Focal JMLab.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Focal JMLab Shape 50
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Focal Shape 50 Studio Monitor (singiel) 10004454 | 2 632 zł |
Aktywny Monitor Studyjny Focal SHAPE 50 | 2 150 zł |
'Focal Shape 50 - Monitor Studyjny 2350005' | 2 179 zł |
FOCAL Shape 50 - Monitor studyjny +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamó | 2 562 zł |
Focal SHAPE 50 monitor studyjny | 2 099 zł |
Focal Shape 50 monitorów studyjnych (para) z nóżkami FO-SHAPE50 PAIR STAND | 4 390 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych Focal JMLab Shape 50:
- Regulacja tonów niskich, średnich i wysokich
- Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego - 106 dB
PolecamyPorównaj w tabeli →