Акустична система Focal JMLab Aria CC 900
Focal JMLab Aria CC 900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Aria CC 900
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kolumna głośnikowa centralna ARIA CC 900 HGL, Kolor: Prime Walnut | 2 999 zł |
Głośnik centralny Focal ARIA CC 900 | 2 799 zł |
Focal ARIA CC 900 - Kolumna centralna | 2 899 zł |
Głośnik centralny Focal ARIA CC 900 HGL Kolor: Orzech | 2 999 zł |
Głośnik centralny Focal ARIA CC 900 HGL Kolor: Czarny | 2 999 zł |
Focal ARIA CC 900 HGL Walnut - Kolumna centralna | 3 399 zł |
Focal ARIA CC 900 HGL - Kolumna centralna | 3 399 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →